UZDOT JAUTĀJUMU

 

Biežāk uzdotie jautājumi:

1. Cik spēlēs jāpiedalās, lai piedalītos turnīrā?   

Lai ņemtu dalību turnīra, jāpiedalās vismaz vienā spēlē. Bet ja komanda vēlas, var pieteikt dalību un startēt arī vairākos posmos. Līdz ar to palielinot iespējas tikt rezultatīvāko komandu pieciniekā kādā no spēlēm un kvalificēties kādam no reģionālajiem pusfināliem un lielajam Finālam novembrī. 

2. Cik bieži notiks turnīra spēles?  

Turnīra spēļu tabula pieejama sadaļā Pilsētas. Reģistrējoties jānorāda konkrēta pilsēta. Spēles notiks regulāri Sestdienās. Katra komanda pēc reģistrācijas atsevišķā vēstulē e-pastā, bet ne vēlāk kā trīs dienas pirms spēles. Par katru nākamo spēli informācija tiks izvietota gan Sākumlapā, gan sociālajos kontos. Organizators patur tiesības mainīt pilsētu grafiku turnīra laikā, par to informējot konkrētai pilsētai pieteikušās komandas. 

3. Kas var piedalīties spēle?

Spēlē var piedalīties ikviens, kas jūtas sirdī latvietis. Tomēr ieteicamais dalībnieku vecums ir 15 gadi un vairāk.  
Vismaz vienam spēlētājam komandā jābūt 18 gadus vecam.

4. Cik cilvēku var būt komandā? 

Ieteicamais komandas sastāvs ir 4-6 dalībnieki, kas ir universāls daudzums un parāda Komandas spēku, jo visiem kopā ir vispusīgas zināšanas. Tas ir daudz efektīvāk, nekā, ja komandā spēlētu 3 un mazāk cilvēku. Vienlaicīgi tas ir optimāli, lai visi var vienoties un iesniegt pareizās atbildes.

5. Vai komanda turnīra laikā var piedalīties dažādās pilsētas?

Turnīra laikā komanda var pieteikties un ņemt dalību spēlēs dažādās pilsētās. Tādejādi palielinot iespēju tikt kādas pilsētas labākajā pieciniekā, kas kvalificiēsies reģionālajam pusfinālam un pēc tam attiecīgi var cīnieties par iekļūšanu Finālā.
PUSFINĀLI: Vidzeme - 29.09.,Rīga - 13.10., Latgale - 20.10., Zemgale - 27.10., Kurzeme - 3.11.  
LIELAIS FINĀLS  - 10.11.
 


Informācija visām komandām, kuras piedalās Simtgades kausa prāta spēlēs ar vienu vai dažādiem nosaukumiem, bet ar vienādu dalībnieku sastāvu un ieguvušas vairākas godalgotas vietas
.


Apsveicam ar lieliskiem rezultātiem un iegūtajām vairākām godalgotajām vietām, kvalificējoties reģionālajos pusfinālos! Lai nodrošinātu veiksmīgu finālu, lūdzu ņemt vērā sekojošo:

1. PUSFINĀLAM kvalificējas 5 rezultatīvākās komandas no katras (reģiona) pilsētas, kurā viens dalībnieks vienlaicīgi var pārstāvēt tikai vienu komandu.

2. FINĀLAM var kvalificēties tikai tās komandas, kuras piedalījušās kādā no Reģionālajiem Pusfināliem - Zemgalē, Vidzemē, Kurzemē, Latgalē vai Rīgā, iekļūstot 5 rezultatīvāko komandu skaitā. 
3. Konkrēts dalībnieks PUSFINĀLĀ vai FINĀLĀ var pārstāvēt tikai vienu komandu. Ja kāds dalībnieks pārstāv dažādas komandas, tam trīs dienas pirms PUSFINĀLA un FINĀLA jāinformē organizators uz info@prataspeles.lv , kuru komandu un kuru reģionu viņš/viņa pārstāvēs.  
4.  Pēc Reģionālo pusfinālu spēlēm, tiks apkopoti kopējā rezultātu tabulā. Ja komanda kvalificējas Finālam ar vairākām vietām neatkarīgi no tā vai ar vienu vai dažādiem nosaukumiem, bet vienādu vai līdzīgu komandas sastāvu (vismaz 3 nemainīgi dalībnieki),  tad komandai līdz 5.11. jāinformē organizatori uz info@prataspeles.lv, cik vietas no iegūtajām reāli komanda Finālā pārstāvēs (cik komandas no iegūtajām vietām komanda var nodrošināt ),  lai organizatori atteiktās vietas var piedāvāt izmantot nākamajām rezultatīvākajām komandām pilsētu un Pusfinālu izspēlēs.


ORGANIZĒ

PARTNERI

                     


Informatīvais atbalsts

           
© 2018
info@prataspeles.lv  Tālr. 29 676 337  P.-Pt. 10.00 -16.00