UZDOT JAUTĀJUMU

 

Biežāk uzdotie jautājumi:

1. Cik spēlēs jāpiedalās, lai piedalītos turnīrā?   

Lai ņemtu dalību turnīra, jāpiedalās vismaz vienā spēlē. Bet ja komanda vēlas, var pieteikt dalību un startēt arī vairākos posmos. Līdz ar to palielinot iespējas tikt rezultatīvāko komandu pieciniekā kādā no spēlēm un kvalificēties kādam no reģionālajiem pusfināliem un lielajam Finālam novembrī. 

2. Cik bieži notiks turnīra spēles?  

Turnīra spēļu tabula pieejama sadaļā Pilsētas. Reģistrējoties jānorāda konkrēta pilsēta. Spēles notiks regulāri Sestdienās. Katra komanda pēc reģistrācijas atsevišķā vēstulē e-pastā, bet ne vēlāk kā trīs dienas pirms spēles. Par katru nākamo spēli informācija tiks izvietota gan Sākumlapā, gan sociālajos kontos. Organizators patur tiesības mainīt pilsētu grafiku turnīra laikā, par to informējot konkrētai pilsētai pieteikušās komandas. 

3. Kas var piedalīties spēle?

Spēlē var piedalīties ikviens, kas jūtas sirdī latvietis. Tomēr ieteicamais dalībnieku vecums ir 15 gadi un vairāk.  
Vismaz vienam spēlētājam komandā jābūt 18 gadus vecam.

4. Cik cilvēku var būt komandā? 

Ieteicamais komandas sastāvs ir 4-6 dalībnieki, kas ir universāls daudzums un parāda Komandas spēku, jo visiem kopā ir vispusīgas zināšanas. Tas ir daudz efektīvāk, nekā, ja komandā spēlētu 3 un mazāk cilvēku. Vienlaicīgi tas ir optimāli, lai visi var vienoties un iesniegt pareizās atbildes.

5. Vai komanda turnīra laikā var piedalīties dažādās pilsētas?

Turnīra laikā komanda var pieteikties un ņemt dalību spēlēs dažādās pilsētās. Tādejādi palielinot iespēju tikt kādas pilsētas labākajā pieciniekā, kas kvalificiēsies reģionālajam pusfinālam un pēc tam attiecīgi var cīnieties par iekļūšanu Finālā. 


ORGANIZĒ

PARTNERI

                     
© 2018
info@prataspeles.lv  Tālr. 29 676 337  P.-Pt. 10.00 -16.00