SPĒLES NOTEIKUMI

Spēles laikā dalībnieki paši var izvēlēties savas stiprākās tēmas no piedāvātajām. Vai šoreiz jautājumi būs par ģeogrāfiju, sportu vai mākslu? Vai varbūt šoreiz vēlaties atpazīt slavenas dziesmas vai kino filmas? Tas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai. Pat vislielākajam erudītam nāksies aizdomāties. Iespējams, vislabāk veiksies tiem, kas vienlīdz labi jūtas jebkurā tēmā.

UZDOT JAUTĀJUMU >>

Turnīra nolikums

Spēles mērķis ir spēļu sērijas rezultātā noskaidrot erudītāko “Prāta Spēles” Latvijas simtgades kausa komandu.
Turnīrā var piedalīties ikviena komanda, kuras maksimālais dalībnieku skaits ir 6 dalībnieki.
Komandu sastāvu un nosaukumu izvēlas paši komandas dalībnieki.
           
Dalība turnīrā ir bez maksas.


Pieteikšanās:  Elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu lapā lv100.prataspeles.com - izvēlies pilsētu un reģistrējies.


Turnīra norises vieta un laiks: 1.04.-18.11.2018.

Turnīra grafiks drīzumā pieejams mājas lapā, kā arī elektroniski tiek nosūtīts uzaicinājums katrai komandai, norādot spēles vietu un laiku, uz kuru jāierodas.
Katra spēle ilgst aptuveni 2.5 stundas.

Kopā 30 spēļu sērija, katrā reģionā pa piecām spēlēm plus pusfināls- kopā 6 spēles katrā reģionā. Komandas tiks sadalītas pēc reģioniem – Kurzemes, Vidzemes, Latgales, Zemgales un Rīgas. Turnīra laikā komandas sakārtojas pēc turnīrā iegūtajiem punktiem. Visvairāk punktu ieguvušās komandas no tabulas augšgala, no katra reģiona, sacenšas pusfinālā un piecas, ar visaugstāko pusfināla rezultātu, kvalificējas Turnīra galvenajai spēlei „ Lielais Fināls” par Simtgades kausa izspēli.

Spēles norise


1.Spēlei tiek piedāvātas 20 tēmas, no kurām spēles laikā tiek izspēlētas 10.

2. Spēle ir sadalīta 10 kārtās ( tēmās) pa 5 jautājumiem katrā. Katru spēles kārtu izvēlās kāda cita komanda, kura tiek izlozēta pirms kārtas.   


3. Spēles laikā atbildes tiek rakstītas uz speciālām atbilžu lapiņām, kas tiek iesniegtas spēles vadītājam. 

 

4. Par katru pareizu atbildi komanda saņem desmit punktus ( izņēmums ir raunds ar secinājumu, kurā ir iespējams saņemt papildus 20 punktus).

5. Uzvar komanda ar maksimālo punktu skaitu.Fināla izspēles noteikumi

Finālā piedalās 25 komandas, pa 5 no katra reģiona pusfināla uzvarētājiem, un elektroniski apstiprina savu dalību Fināla izspēlē. Norises vieta: Rīgā, Blaumaņa iela 38/40, 3.stāvā, restorāna “Čarlstons” banketu zālē. Pirmās trīs komandas spēlē „Lielais Fināls” ar augstāko punktu skaitu tiek pie balvām – uzvarētāja kausa un dāvanām no atbalstītājiem. Paredzamais komandu skaits noslēguma spēlē „Gadsimta kauss” 25 komandas.

Ja viena komanda izcīna vairākas vietas pusfinālā, tad
1) kā komandai, kas ir veikusi šos sasniegumus, tai ir tiesības sadalīties ar saviem dalībniekiem un pārstāvjiem tik komandās, cik vietas tā ieguvusi vai arī noteikt kura komanda pārstāves viņu izcīnīto vietu finālā.
2) Ja komanda atsakās no pārējām iegūtam vietām un pārstāv kā komanda tikai vienu no savam izcīnītajam vietām, tas spēļu organizatori aicina uz dalību spēlē nākamo rezultatīvāko komandu no konkrētās spēles posma, kurā uzvarētājkomanda ir atteikusies no izcīnītās vietas.

 

  Rādīt pilnu noteikumu tekstu 

ORGANIZĒ

PARTNERI

                     
© 2018
info@prataspeles.lv  Tālr. 29 676 337  P.-Pt. 10.00 -16.00