JAUNUMS / GALERIJA
UZDOT JAUTĀJUMU >>

Dodamies uz Latgali - tiekamies LĪVĀNOS

Vasaru ieskandinām ar jautājumu un atbilžu sēriju LĪVĀNOS 9.jūnijā, Līvānu novada kultūras centrā - Līvānu novada kultūras dzīves sirdī, kas apvieno Līvānu pilsētu un Sutru, Rožupes, Jersikas, Turku un Rudzātu pagastus.

Spēlē var piedalīties ikviens, nav noteikts vecuma ierobežojums un dalība pasākumā ir bez maksas. Spēļu sērija veltīta tikai jautājumiem, kas saistīti ar Latviju, tās vēsturi un kultūru, un pasākuma mērķis ir kopējas svētku sajūtas veidošana, nedaudz citādā veidā svinot Latvijas simtgadi. "Prātaspēles: Simtgades kauss" tiek organizēts kā izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas — galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes,darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi — šī ir spēle visiem. Vēlamies caur mūsdienīgu izklaidējošu pasākumu stiprināt latviskās piederības sajūtu, izceļot Latvijas kultūras daudzveidību, cilvēku talantus un dabas vērtības.  Tā kā "Prāta Spēles: Simtgades kauss" posmi notiks 25 pilsētās visos Latvijas reģionos, atlases spēlēs īpaši aicināti piedalīties vietējie iedzīvotāji, jo jautājumi būs arī par attiecīgās pilsētas un novada vēsturi, tā kā erudīts var būt ikviens!

Stikla muzejs, pārceltuves un citas interesantas vietas, ko apskatīt Līvānos

Līvānu novads ir pirmā pašvaldība Latgalē, iebraucot no galvaspilsētas Rīgas puses. Tā ir kā vizītkarte un atslēga Latgales vārtos, pa kuriem tālāk doties iepazīt viesmīlīgo Latgali. Līvāni ir pilsēta, kur satiekas Dubna ar Daugavu, Zemgale ar Latgali, kur ceļi ved uz Rīgu un Daugavpili, uz Krieviju, Baltkrieviju un LietuvuUzzini vairāk par Līvāniem šeit!

LATGALE mēs nākam!  

ORGANIZĒ

PARTNERI

                     


Informatīvais atbalsts

           
© 2018
info@prataspeles.lv  Tālr. 29 676 337  P.-Pt. 10.00 -16.00